پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​مدیرکل دفتر فنی و امور پیمانهای سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور از پروژه های در دست اجرای استان مرکزی بازدید کرد

تاریخ انتشار: 1399/04/22


مدیرکل دفتر فنی و امور پیمانها ی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور،از پروژه های در حال اجرای استان با اعتباری بالغ بر 9 هزار و 780 میلیون ریال بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای، مهندس طالبی مدیرکل دفتر فنی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر یک روزه به استان مرکزی از پروژه های در حال ساخت راهداری استان مرکزی همچون پروژه اصلاح هندسی ورودی و راه دسترسی شهر توره، ساختمان پلیس راه جدید شهرستان شازند و پارکینگ پایانه بار اراک بازدید کرد.

زندی فر با اشاره به پروژه در دست اجرای در حوزه احداث و بهسازی واحد های راهداری مستقر در راه های استان مرکزی در سال 99 اظهار کرد: در حال حاضر پروژه تعمیر و نگهداری راهدارخانه مرکزی استان با اعتبار 3 هزار میلیون ریال، تعمیر و نگهداری ساختمان راهداری به اعتبار 1500 میلیون ریال و تعمیر و نگهداری قرارگاه و پاسگاه های پلیس راه در سطح استان با اعتبار 2 هزار میلیون ریال در دست اجرا هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی اضافه کرد: در حال حاضر تکمیل راهدارخانه دوراهی شازند و راهدارخانه زالیان در محور اراک-بروجرد با اعتبار 1800 میلیون ریال، تکمیل راهداری خانه فراهان در محوری اراک-فراهان با اعتبار هزار میلیون ریال و تکمیل راهدارخانه گلدشت در محور اراک-سلفچگان با اعتبار 480 میلیون ریال نیز در دست اجراست.

 زندی فر مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان، در ادامه گفت :براساس مجوز صادر شده از سوی دفتر فنی و امور پیمانها، نسبت به عقد قرارداد با پیمانکار جهت مرمت و بهسازی پارکینگ پایانه بار اراک اقدام شده است. 
مشخصات:
نظرات: *