پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآغازعملیات اصلاح مسیروترانشه برداری گردنه محورچهرقان درشهرستان کمیجان

تاریخ انتشار: 1399/03/20

رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کمیجان از عملیات اصلاح مسیر وترانشه بری  در گردنه محور  چهرقان  که در سیل فروردین ماه 98 دچار رانش شده بود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، علی واشقانی فراهانی در خصوص عملکرد اردیبهشت ماه راهداران شهرستان کمیجان بیان کرد: در دومین ماه از سال 99 عملیات بهسازی ، شن ریزی و ترمیم محور روستایی سیجان-طرلان به طول 3 کیلومتر ، لکه گیری با آسفالت سرد به میزان 20 تن در تمامی محورهای شهرستان و اصلاح مسیر در گردنه محور  چهرقان عملیاتی شده است .

وی به تیغ زنی، علف کنی و پاک سازی حریم محور کمیجان-قهاوند به طول 20 کیلومتر با مساحت 400000مترمربع اشاره کرد و  گفت: در این مدت احداث راه انحرفی به طول 150متر  به منظور امکان  ادامه ترانشه بری در گردنه محور چهرقان نیز انجام  شد.

واشقانی فراهانی افزود: 200متر مکعب مصالح راکفیل تهیه و در پشت دیوار پل روستای سلوکلو که در سیل  خسارت دیده بود حمل وبازسازی پل نیز شروع شد .

وی با بیان اینکه تعمیر و سرویس ماشین آلات به صورت مستمر و روزانه به تعداد 2 دستگاه انجام می شود، گفت: در طول اردیبهشت ماه اقداماتی از قبیل  تعیین و مشخص کردن ابتدا و انتهای محورهای حوزه استحفاظی و حوزه شهری با حضور  فرمانده پلیس راه، پلیس راهور و شهرداری کمیجان و میلاجرد، کنترل و نظارت برعملکرد ناوگان بار بری و مسافربری جاده ای از طریق سامانه سپهتن و انجام روزانه گشت راهداری و ترابری در محورهای حوزه استحفاظی توسط راهداران شهرستان اجرایی شده است.
مشخصات:
نظرات: *