پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیلکه‌گیری هندسی محور دلیجان – سلفچگان در دست اقدام است

تاریخ انتشار: 1399/03/20

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: عملیات لکه‌گیری هندسی محور دلیجان – سلفچگان به میزان 25 هزار متر مربع در دست اقدام است. 

به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی، علیرضا اصغری با اشار ه به اقدامات صورت گرفته در محورهای مواصلاتی شهرستان دلیجان توسط راهداران بیان کرد: عملیات لکه‌گیری هندسی بلوار دلیجان به سمت کمربندی غربی و بالعکس به سمت سلفچگان به طول 2.4 کیلومتر و به عرض 7.3 متر و به میزان 17 هزار و 520 مترمربع انجام شد.

وی با اشاره به اجرای 700 تن آسفالت رگلاژی جهت بهبود سطح سرویس محور دلیجان – سلفچگان و بالعکس توسط  اکیپ راهداری شهرستان دلیجان، گفت: عملیات لکه‌گیری هندسی محور دلیجان – سلفچگان به میزان 25 هزار متر مربع و  روکش آسفالت محور دلیجان – سلفچگان به طول 6 کیلومترت وسط شرکت پرهون استن در دست اقدام است.

اصغری برچیدن گاردریل به طول 3 کیلومتر در محور دلیجان – اصفهان، رنگ‌آمیزی 550 عدد پایه تابلو اطلاعاتی – انتظامی و ایمنی، رنگ‌آمیزی 2 باب سکوی نماز، خط کشی محور اصفهان – دلیجان به طول 17 کیلومتر، خط کشی دور برگردان‌های محور دلیجان – اصفهان محدوده پلیس راه تا تقاطع روستای فرنق به طول 3.9 کیلومتر و خط کشی دور برگردان‌های محور دلیجان – سلفچگان به طول 4.1 کیلومتر را از جمله اقدامات صورت گرفته در سطح محورهای شهرستان دلیجان برشمرد.

وی با اشاره به نصب 5 عدد پایه چراغ چشمک زن تقاطع امامزادگان معصوم، راونج، جاسب، خاوه و پلیس راه دلیجان و شستشوی 235 عدد صفحه تابلوی اطلاعاتی و ایمنی، افزود: در ما‌ه‌های اخیر عملیات چاله‌گیری با آسفالت گرم و سرد به میزان 60 تن در محورهای دلیجان – اصفهان و دلیجان – سلفچگان، نصب 5 عدد پایه فنداسیون و 5 عدد تیرهای روشنایی در محل ورودی شهر نراق، اصلاح شیب شیروانی و شانه‌سازی محور دلیجان – سلفچگان و بالعکس به طول 5.9 کیلومتر نیز به انجام رسید.

رییس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دلیجان با اشاره به  علف‌زنی و بوته‌کنی حاشیه محور دلیجان – محلات به طول 2.8 کیلومتر، افزود: به منظور روشنایی محور دلیجان – اصفهان به طول 10 کیلومتر و به صورت رفت و برگشت، در حال حاضر چاله فنداسیون‌ها حفر و فنداسیون‌های مورد نیاز در محل تخلیه شده و پیگیرشروع و اتمام عملیات هستیم.

اصغری اضافه کرد: عملیات دریواسیون و تنقیه پل دهانه 5 متری محور اصفهان که مدت‌ها به صورت کامل مسدود بود به انجام رسید، همچنین ارتباط راه‌های روستایی قالهر، دوریدان،درب جوقا، راونج و کهک، امامزاده بی بی زبیده که در اثر سیلاب دچار آبشستگی و قطع ارتباط شده بود نیز مجدد برقرار شد.
مشخصات:
نظرات: *