پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

نصب 40 روشنایی جدید در محورهای دلیجان


​رفع 5 نقطه پر حادثه در محور دلیجان-اصفهان

تاریخ انتشار: 1399/01/07

رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای دلیجان گفت: 5 نقطه پر حادثه در محور دلیجان- اصفهان رفع شد.

به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی علیرضا اصغری با اشاره به عملکرد یک ساله این اداره در سال 98 بیان کرد: در حوزه نگهداری راه ها و به جهت لکه گیری 205 تن آسفالت سرد و گرم در حوزه استحفاظی شهرستان مورد استفاده قرار گرفت.

وی با اشاره به شانه سازی و گلاژ شانه خاکی راه به طول 135.5 کیلومتر در کل حوزه استحفاظی و تسطیح و رگلاژ شیب شیروانی به طول 19 کیلومتر در محورهای کمربندی شرقی، دلیجان-محلات و دلیجان-اصفهان، افزود: در طول سال 98، 5 نقطه پر حادثهدر محور دلیجان-اصفهان رفع و عملیات تیغزنی راه های شوسه و خاکی به طول 38.5 کیلومتر در محور نراق، دلیجان-سلفچگان و دلیجان-سینقان انجام شد.

اصغری در خصوص اقدامات این اداره در حوزه نگهداری ابنیه های فنی به تعمیر و مرمت و نگهداری 150 عدد پل در محورهای هستیجان، دلیجان-سلفچگان و دلیجان-اصفهان اشاره کرد و گفت: در این راستا عملیات تنقیه، لایروبی و اصلاح کانال هدایت آب قنوها و پل های آبرو به عداد 35 عدد در محورهای دلیجان-سلفچگان، دلیجان-اصفهان و نراق و جاسب انجام شد.

وی میزان برفروبی انجام شده در سال 98 را طی 31 روز را 4150 کیلومتر راه باند در کل حوزه استحفاظی شهرستان دلیجان با استفاده از 1349 تتن ماسه و 275 تن نمک بیان کرد و گفت: در سال 98، عملیات احداث 2 عدد پل با دهانه 16 متر در محور دلیجان-محلات و محور قالهر و یک مورد اصلاح هندسی تقاطع در محور دلیجان-سلفپگان انجام گرفت.

رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای دلیجان اظهار کرد: در حوزه نگهداری ایمنی و حریم راه 7 شاخه تابلوی اطلاعاتی و انتظامی در محور نراق-کاشان و دلیجان-سلفچگان، 337 عدد علائم ایمنی مسیر نما در کل حوزه و 40 روشنایی جدید در محورهای شهرستان نصب و 49 عدد روشنایی و 7 چراغ جشمک زن در محورهای اصفهان-دلیجان و دلیجان-سلفچگان تعمیر شد.

وی با اشاره به 25.4 کیلومتر خط کشی در محور سلفچگان-دلیجان، پاکسازی حریم راه از نخاله به میزان 41 هزار و 400 مترمکعب در 23 کیلومتر از راه های شهرستان همچون محور محلات، نراق و کمربندی غربی دلیجان، شست و شوی تابلوهای، ایمن سازی 5 تقاطع و رفع 7 مورد تجاوز به حریم در کمربندی غربی، دلیجان-سلفچگان، دلیجان-محلات، سلفچگان-دلیجان را از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط عوامل راهداری در حوزه نگهداری ایمنی و حریم راه ها در دلیجان برشمرد.

اصغری در خصوص عملکرد این اداره در حوزه حمل و نقل بیان کرد: در طول سال 98، بالغ بر 543 پروانه عبور ترافیکی صادر شده است، همچنین 27 مورد بازدید از مجتمع های خدمات رفاهی، 440 مورد مراجعه به مراکز معاینه فنی مجاز و صدر 4100 برگه معاینه فنی، بازدید از پاسگاه پلیس راه و شرکت های حمل و نقل، نظارت بر عملکرد ناوگاه حمل و نقل مسافری و باری، قلع و قمع تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز انجام شده است.
مشخصات:
نظرات: *