پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

ایمن سازی تقاطع روستای قزل قلعه محور خنداب-ملایر


شیب شیروانی محور خنداب-اراک اصلاح شد

تاریخ انتشار: 1399/01/07

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خنداب گفت: شیب شیروانی محور خنداب-اراک به طول 45 کیلومتر با حجم خاکریزی 17 هزار مترمکعب اصلاح شد.

به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، حمیدرضا صادقی با اشاره به عملکرد یک ساله این اداره در خنداب درخصوص اهم اقدامات انجام شده، اظهار کرد: ویژه نوروز 98 اقداماتی چون نصب بنرهای اطلاعات و اخباری، پاکسازی حریم به طور مستمر، رنگ آمیزی سرعت گیرها، پذیرایی از مسافران نوروزی و ... به انجام رسید، اما در نوروز با وقوع سیلاب مواجه شدیم که در این راستا اقدامات ضروری اجرایی شد.

وی تصریح کرد: به منظور کنترل سیلاب و بازگشایی محورها و جاده ها، عملیات پاکسازی محورهای حوزه انجام شد و به دلیل آسیب جدی سیل به پل دهانه امامزاده نوده پس از فروکش کردن سیلاب عملیات احداث پل دهانه سه متری امامزاده انجام گرفت، همچنین پل روستای کله بید و خلوزین بازسازی شد.

صادقی رفع تجاوز به حریم محور خنداب-اراک روستای خانقا، رفع تجاوز به حریم و اصلاح هندسی فوق افقی محور مس به طورگیر، شانه سازی و اصلاح شیب شیروانی محور خنداب-اراک به طول 45 کیلومتر با حجم خاکریزی 17 هزار مترمکعب، احداث محور امامزاده اسماعیل(ع)، اجرای روکش آسفالت محورهای دهچال-خنداب-ملایر و ثمردشت و تیغ زنی و علف زنی محورهای روستایی شهرستان به طول 110 کیلومتر را از جمله دیگر اقدامات اجرایی شده توسط عوامل راهداری شهرستان خنداب عنوان کرد.

وی با بیان اینکه به منظور بازگشایی و پاکسازی محورها از برف قبل از شروع فصل سرد سال عملیات حمل سن و نمک از استان قم به میزان هزار تن شن و 300 تن نمک به راهداری خنداب انجام گرفت، گفت: ویژه طرح زمستانی اقداماتی چون نصب تابلو و علائم ایمنی، کنترل و بازدید از ناوگان مسافربری، بازدید از پل های دهانه بزرگ و ساختمان اداره راهداری در دست احداث خنداب، ساخت و تجهیز اتاق رانندگان و انبار تابلو و علائم، ساخت و تکمیل تعمیرگاه ماشین آلات توسط پرسنل اداره، احداث جایگاه کارواش و کله گیری با آسفالت سرد و گرم در محورهای حوزه استحفاظی عملیاتی شد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خنداب بیان کرد: در طول فصل سرد سال و بارندگی ها، عملیاتی برفروبی در 6070 کیلومتر باند راه شهرستان انجام گرفت، در محور خنداب-ملایر امدادرسانی به مسافران گرفتار در برف صورت پذیرفت و پس از اتمام عملیات برفروبی ماشین آلات راهداری سرویس و شست و شو شدند.

صادقی نصب گاردریل در محورهای روستایی گوشه علیا و گذردر، ایجاد سرعت گیر در روستای دیزآباد، پاکسازی حریم و رفع سد معبر در جاده اصلی خنداب-اراک، ایمن سازی پل دهانه بزرگ اناج-مست علیا، جمع آوری تابلوهای غیرمجاز در حاشیه محور اصلی خنداب-پل دوآب، ایمن سازی تقاطع روستای قزل قلعه محور خنداب-ملایر، تنقیه و لایروبی 60 پل آبرو را از دیگر اقدامات انجام شده در شهرستان خنداب برشمرد.
مشخصات:
نظرات: *