پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی



تعمیر و مرمت 16 دستگاه پل آسیب دیده شهرستان شازند

تاریخ انتشار: 1398/12/26

​رییس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان شازند گفت:  عملیات تعمیر و مرمت 16 دستگاه پل توسط راهداری این شهرستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی، علی داودی در خصوص عملکرد یک ساله این اداره در شهرستان شازند با اشاره به اقدامات روزمره مانند نگهداری حرایم  جاده ها ،اصلاح شیب شیروانی ،لکه‌گیری سطح محورها با آسفالت سرد و گرم به میزان به ترتیب 385 تن و 850 تن بیان کرد: عملیات تعمیر و نصب 283 شاخه گاردریل در طول محورهای مواصلاتی این شهرستان انجام گرفت.

وی تعمیر تابلو و نصب تابلوهای اطلاعاتی، راهنمایی به تعداد 1230 عدد، برفروبی و نمک‌پاشی به میزان 44 هزار و 320 کیلومتر باند با استفاده از 1650 تن نمک و 7400 تن شن، احداث راه روستایی محور کزاز- بزرگراه به میزان 3200 متر و اجرای ۱۶ مورد  ریزش‌برداری در گردنه‌های شهرستان را از جمله اقدامات صورت گرفته در شهرستان عنوان کرد.

داودی با اشاره به تکمیل احداث راهدارخانه دو راهی و زالیان، گفت: در طول سال 98، جمع‌آوری تیرهای روشنایی آسیب دیده تصادفی محور اراک – بروجرد، حمل ده‌ها تن ضایعات گاردریل و تابلو، نصب 21 بشکه‌ مظروف شن در گردنه‌ها، احداث روشنایی گردنه زالیان بصورت امانی، برگزاری طرح آموزش راکبان موتور سوار در دو مرحله و تنقیه و نگهداری 46 دستگاه پل و تعمیر پل‌های آسیب دیده به تعداد 16 دستگاه  وگشت زنی به مدت ۱۴۵۰ ساعت  ازجمله اقدامات عوامل راهداری پرتلاش این شهرستان میباشد.

وی با بیان اینکه 41 مورد عملیات رفع تجاوز به حریم راه‌ها انجام شد، تعمیرات ساختمان اداری با استفاده از نیروهای فصلی زمستانی، بازدیدهای هفتگی روتین از بخش های مختلف، انجام عملیات گندزدایی وضدعفونی اتوبوس‌ها و دفاتر مسافر و بار با همکاری شهرداری شازند، حضور درصحنه تصادفات و اقدام به پاکسازی و نگهداری محور به تعداد 86 مورد را از دیگر اقدامات این مجموعه در شهرستان بیان کرد.

رئیس راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شازند با اشار ه به صدور 27 هزار و 739 عدد بارنامه در طول سال 98 در شهرستان، گفت: در سال جاری 12 هزار و 143 مورد جابجایی مسافر از این شهرستان انجام گرفته است که عمده مقصد مسافران تهران بوده است، همچنین صدور 109 فقره جریمه اضافه بار و ثبت 72 مورد خسارت به گاردریل در شهرستان به ثبت رسیده است.




























مشخصات:
نظرات: *