پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیعملیات اجرایی پل قالهر استان مرکزی انجام شد

تاریخ انتشار: 1398/08/11

​رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان دلیجان گفت: عملیات اجرایی پل قالهر با اجرای ۳۰ باکس در محل پروژه انجام شد.

به گزارش  روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی، علیرضا اصغری با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث پل قالهر در شهرستان دلیجان بیان کرد: در این راستا عملیات حمل و پخش مصالح راهسازی به مقدار۹۰۰ متر مکعب، حمل و تخلیه سنگ لاشه به مقدار ۱۵۰۰ مترمکعب، حمل و اجرای ۳۰ باکس در محل پروژه به منظور استفاده در آبنمای قالهر، عملیات بتن‌ریزی به میزان ۶۵ مترمکعب و حمل و پخش تراشه آسفالت به میزان ۴۵۰ مترمکعب در طول پروژه اجرایی شده است.

وی با اشاره به ۵۲ مترمکعب دیوارچینی بالادست و پایین‌دست پل، گفت: عملیات دریواسیون بالا دست پل با بلدوزر جهت جلوگیری از نفوذ آب‌های سطحی و عمقی به بدنه و پشت دستک‌های پل و هدایت آب به سمت دهانه پل اجرایی شد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده اي دلیجان با بیان اینکه به منظور تسریع در اجرای عملیات، نظارت دقیق و مهندسی به صورت مستمر اعمال شد، افزود: به جهت اجرای این عملیات ۱۵ نفر نیروی انسانی و ۹ دستگاه راهداري و راهسازي به کار گرفته شد.
مشخصات:
نظرات: *