پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​بازدید عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور


جناب آقای مهندس مداح از تحولات راهداری استان مرکزی بازدید نمود

تاریخ انتشار: 1397/10/22


جناب آقای مهندس مداح از تحولات راهداری استان مرکزی  بازدید نمود

عضو هیات عامل  سازمان راهداری کشور به منظور بازدید از تحولات راهداری استان مرکزی  و بررسی و رسیدگی به مشکلات راهداری  استان مرکزی سفرکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان مرکزی ، فرامرز مداح  باتفاق  حسین متولی حبیبی مدیر کل دفترفناوری و اطلاعات  به بررسی مشکلات و رصد اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مرکزی  به اراک سفر نمود. 

درابتدای امر جلسه ای که با حضور عضو هیات عامل و مدیر کل فناوری و اطلاعات و مدیر کل و معاونین و روسای ادارات ستادی و شهرستانها برگزار گردید و مهندس زندی فر گزارشی از راهدارخانه ها و تعداد ماشین آلات موجود و دوربین های تصویری و نظارتی و دستگاههای ترافیک شمار ارائه دادند.

در ادامه تصریح نمود: مشکلات موجود بعداز ادغام راهداری با حمل ونقل از جمله پرونده های بلاتکلیفی که از راه و شهرسازی به راهداری منتقل گردیده که شامل دیون و بدهی می باشدو درادامه از کمبود نیروی انسانی در  اکثر حوزه های معاونت فنی و نظارت و راهداری را عنوان کردند.

مهندس فرامرز مداح  در جلسه شورای اداری استان مرکزی از پیگیری انتقال اعتبارات پیمانی به فصل 7 و اضافه نمودن دوربین های مدار بسته در پایانه بار برای ارتقاء ایمنی و بازدارندگی از سرقت خبر دادو تصریح کرد : سامانه های نرم افزاری سازمان در بخش های حمل ونقل از وضعیت مطلوبی برخوردار می باشد.  

در ادامه باتفاق علی زندی فر مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان از روند کاری مرکز مدیریت راهها و نیز عملکرد آشیانه ماشین آلات و تاسیسات نگهداری راهها و ایمنی و حریم و مجتمع ورزشی اداره کل  بازدید بعمل آمد .
مشخصات:
نظرات: *